top of page
IMG_20221026_220450.jpg

Helena Buštová

Kurz předčil očekávání. Radek Smejkal je nejen vyjímečný řezbář a umělec, ale i skvělý pedagog.

V zahajující teoretické části kurzu se účastníci seznámí s pilou, veškerým příslušenstvím, bezpečností práce a s typy dřevin. Navazuje praktická část, kde Radek vše krok po kroku srozumitelně vysvětlí, názorně předvede a v případě potřeby se ochotně a trpělivě věnuje individuálně jednotlivým účastníkům.

Pod jeho odborným vedením je jistota, že se každý kurzista vrací domů pln zážitků a s výtvorem, na který může být náležitě hrdý.

DSCN1920.JPG

Pepa Mejtský

Ahoj všichni příznivci řezbářství.

Zůčastnil jsem se dvou kurzů pod vedením Radka Smejkala.

V prvním jsme vyřezávali Sovu, druhý kurz byl na téma Medvěd. O řezbářství jsem moc nevěděl,ale pod vedením Radka to šlo dobře, vysvětlil, poradil a pomohl..Byl to krásný zážitek, dobrá parta lidí, ubytování zajištěno a to díky Radkovi, který s náma měl trpělivost a hodně nás naučil :-).

IMG_20221008_164758_edit_861250262785767.jpg

Jana Eder

Přihlásila jsem se na  kurz po ročních pokusech o vyřezávání. Byl to jeden z nejsilnějších zážitků letošního roku. Nejen, že nám Radek pomohl vytvořit nádherné dílo, ale poradil, na co jsme že zeptali, byl velmi trpělivý.  Hodně mě to posunulo vpřed. Dnes si při každém řezání vzpomenu na jeho rady, věděl, kde dělám chyby. Mé sochy už vypadají ,, jinak,, a lidi okolo  hodně vnímají, že jsem se hodně naučila. Rozhodně se chystám na kurz i příští rok, očekávám další zážitky, nové učení a fajn partu, jako byla letos. 

6A7DC12F-83CE-4CF0-B655-E5850F5738E9.jpeg

Zuzana Dvořáková

Absolvovala jsem už tři kurzy a kdyby to bylo v mých možnostech, přihlásím se na všechny. Vždy se sejde skvělá parta lidí a díky Radkovi se všem dílo vydaří. Kurzům se nedá absolutně nic vytknout a cenné  zkušenosti a rady získají jak amatéři, tak i pokročilí řezbáři. Díky za ně.

  • Facebook
bottom of page